Pomagają nam


Za dotychczasową pomoc dziękujemy następującym SPONSOROM:

– Bank Spółdzielczy w Teresinie,
– Sweet,
– Greiner Packaging,
– Stacja Kontroli Pojazdów „Bondar”,
– Renault Maliszewscy,
– MARS Polska,
– Portal Internetowy e-sochaczew,
– Douglas P. Johnson,
ITSERV.PL, Paweł Rudnicki – kompleksowa obsługa informatyczna,
– TOK,
– Auto-Moto-Centrum – Pan Edward Gęgniewicz, Pani Katarzyna Włodarska
– Zakład Pracy Chronionej – Pan Jerzy Stępniak
– Motel ”Kuźnia Napoleońska”- Pan Trzciński
– Instalacje Sanitarne i Grzewcze, Wyposażenie Łazienek „Szatkowski & Syn”
– „Dom Q” – Państwo Gałeccy
– Apteka „Calendula” – Państwo Kotowaoda
– „Kama” – Państwo Baranowscy, Państwo Pietrzakowie
– Gospodarstwo Ogrodnicze – Pani Grażyna Kacprzak
– Szkółka Roślin Ozdobnych – Pani Halina Ziółkowska
– Sklep Obuwniczy „Tuptuś” – Pan Kamil Króliczak
– Sklep Odzieżowy „Abrakadabra” – Państwo Króliczkowie
– Stacja Doświadczalna Oceny Odmian - Kawęczyn
– Myjnia Samochodów „Nawigator” – Pan Zenon Dobaczewski
– Pizzeria Wiejska – Pani Małgorzata Dziemdziela
– Hurtownia Artykułów Spożywczych „Maro” – Pani Kinga Kalinowska, Pan Mariusz Kalinowski
– Sklep Bielizny Damsko-Męskiej – Pani Wioletta Liberadzka
– Sklep Wędliniarsko-Mięsny „Dorotka” – Pani Dorota Chojnacka
– Usługi Remontowo-Budowlane – Pan Kazimierz Bieńkowski
– Tania Odzież, Sklep Odzieżowy „Słoneczko”- Pani Małgorzata Grotkowska
– Skład Opałowy „Węglobud”- Pani Maria Rudnicka
– Sklep Spożywczy – Pan Kazimierz Zielski
– Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Pan Piotr Tymorek
– Sprzedaż-Serwis Z.U.H. „Zdanrol” – Pan Włodzimierz Zdanowski
– Księgarnia – Pani Hanna Guzik
– „Maj-Media”, Gadzety Reklamowe
– Sklep Wędliniarsko-Mięsny – Pani Halina Łasica
– Sprzedaż Mięsa i Wędlin – Pan Krzysztof Krzemiński
– Sklep Mięsny – Pani Jolanta Wasilewska
– Firma Transportowa – Pan Darek Kołodziejak
– Sklep Spożywczo-Przemysłowy „Promień” – Pan Janusz Mijakowski
– Kwiaciarnia – Pan Lucjan Wiencławski
– Sklep Warzywno- Spożywczy – Pani Agnieszka Barańska
– Sklep Spożywczo-Przemysłowy – Pani Barbara Kacprzak
– Sklep Spożywczy – Pan Janusz Kamiński
– Sklep Ogrodniczy „Dom i Ogród” – Pani Bogusława Gawor
– Zakład Krawiecki – Pani Anna Potocka
– „Chabrowy Dworek” – Państwo Maria i Jerzy Chaber
– Salon Fryzjerski, Solarium „Olimpia” – Pani Marta Lipińska-Król Sochaczew
– Taxi – Pan Stanisław Pakulski
– Zakład Opieki Zdrowotnej „Marimed” – Pani Mariola Pisula
– Zakład Opieki Zdrowotnej „Ter-Med.” - Pan Jan Aleksander Łopata
– Sklep – Wyposażenie Łazienek „Jakuzzi” – Pan Maciejewski
– Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” – Teresin
– „Pasieka Wędrowna” – Pan Stanisław Walczak
– Firma „BudBasik” Artykuły Wykończeniowe – Pani Barbara Komor
– Zajazd „Renia” – Pani Regina Nitek
– Sklep z Upominkami „Sreberko” Pani Wiesława Odolczyk
– Kiosk Ruchu – Pani Marta Parzydeł
– Sklep Spożywczy „Efekt Plus” – Pan Mieczysław Ksit
– Firma Handlowo-Usugowa „Bugs” – Pan Andrzej Komorowski, Pan Jerzy Staluszka
– Pan Czesław Michalik
– Pani Renata Olechowska
– Pan Jacek Jaworski
– Pan Karol Karaś
– Pani Alicja Jachimczyk